Lvbel C5, 8 Haziran Perşembe akşamı küçük çiftlik park’da

Spotify’da aylık dinleyici sayısı 3,5 milyona yaklaşan, drill rap tarzının Türkiye’deki en iyi temsilcilerinden Lvbel C5, 8 Haziran Perşembe akşamı Küçük Çiftlik Park’ın yeşil yüzü Küçük Çiftlik Bahçe’de!

200 Milyar, Gönder Gelsin, 10 Numara, Sevmiş Gibi, Olsun gibi hit’leriyle kısa sürede hızlı bir yükseliş yakalayan Lvbel C5, son şarkısı Gaz Pedal’ı ise geçtiğimiz aylarda paylaştı. SetArt Organizasyon ve URU işbirliğiyle gerçekleşecek konserin biletleri Biletix’te, Biletinial’da ve KüçükÇiftlik Park gişesinde!

Özgün tarzı ve müziğiyle hızla yükselen Türkçe rap ekolünün yetenekli ismi Lvbel C5, 8 Haziran Perşembe akşamı, yaz aylarının şehrin merkezindeki vazgeçilmez ortamı KüçükÇiftlik Bahçe’de İstanbullu rap dinleyicileriyle buluşacak.

Dinamik beat’leri ve vurucu sözleriyle drill rap’in Türkiye’deki en iyi temsilcileri arasında gösterilen Lvbel C5, müzikal kariyerine 2019 yılında yayımladığı Drop adlı şarkıyla başlasa da asıl çıkışını 2021 yazında Batuflex ile birlikte çıkardığı Ralli şarkısıyla yaptı. 2022 yılında art arda paylaştığı 200 Milyar, Sevmiş Gibi, Olsun, Movie gibi hit şarkıları ve C5MODE adlı albümüyle isminden sıkça söz ettiren Lvbel C5, Spotify’ın Yılın Sanatçıları listesinde yer aldı. Gerçek adı Süleyman Burak Bodur olan genç müzisyen, 2023 yılını ise Dacia ve Gaz Pedal teklileriyle karşıladı.

SetArt Organizasyon ve URU işbirliğiyle KüçükÇiftlik Bahçe’de gerçekleşecek konserin biletleri Biletix’te, Biletinial’da ve KüçükÇiftlik Park gişesinde!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu